MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Sada spojky od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Průměr v mm | 230 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Profil náboje | 26,14 x 23,16 |
| Hmotnost [kg] | 6,27 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Počet zubů | 23 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 146 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Profil náboje | 26,1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| Profil náboje | 26,0x23,0-23N |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 146 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| Průměr 2 [mm] | 225 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,850 kg |
| Vnější průměr [mm] | 224 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 262 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 262 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| pro číslo výrobku | RC90128 |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Profil náboje | 23.4x26.5 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Profil náboje | 23.4x26.5 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
| Počet zubů | 23 |
| Profil náboje | 26.3 x 23.4 |
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 146 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Hmotnost [kg] | 6,40 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr 2 [mm] | 225 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost