SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD (GC8) - Sada spojky od 12/1996 do 12/2000, 1994 ccm, 155 kW, 211 hp, EJ20G, kupé
| Číslo podvozku (VIN) od | GF8E |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 230 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 254 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | GF8D |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 7,223 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 25,2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 25,2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Průměr v mm | 230 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Průměr 2 [mm] | 230 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 25.4 x 22.8 |
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost