VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Přítlačný talíř od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Kód motoru | ALH |
| převodovka typ | EWY |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 4,14 kg |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,677 kg |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 228 mm |
|---|---|
| Číslo technické informace | TBVR |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 258 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | M228 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
| Číslo motoru do | 001 094 |
| Hmotnost [kg] | 5,042 kg |
| Vnější průměr [mm] | 229 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1997 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 258 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 001 095 |
|---|---|
| Kód motoru | ALE |
| Průměr v mm | 228 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 001 094 |
|---|---|
| Kód motoru | ALE |
| Průměr v mm | 228 mm |
Dostupnost