OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.8 (L35) - Přítlačný talíř od 8/2005 do 5/2014, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, kombi
| Číslo motoru do | 20KC3240 |
|---|---|
| Průměr v mm | 206 mm |
| Číslo technické informace | TBVR |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 20KC3241 |
|---|---|
| Průměr v mm | 205 mm |
| Veličina | M205 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 20KC3240 |
|---|---|
| Průměr v mm | 205 mm |
| Veličina | M205 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 20KC3240 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,680 kg |
| Vnější průměr [mm] | 206 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 20KC3241 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,820 kg |
| Vnější průměr [mm] | 206 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 20KC3241 |
|---|---|
| Průměr v mm | 205 mm |
| Číslo technické informace | TBVR |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 20KC3240 |
| vnitřní průměr [mm] | 132 mm |
| Vnější průměr [mm] | 204 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 220 mm |
Dostupnost