VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Přítlačný talíř od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Číslo technické informace | TBVM |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 141 025 Q |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,988 kg |
| Vnější průměr [mm] | 211 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Veličina | M210X |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 027 141 026 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,678 kg |
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost