PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 - Přítlačný talíř od 10/1982 do 8/1985, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, 159 (XU9S), limuzína
| Průměr v mm | 200 mm |
|---|---|
| Číslo technické informace | TBFP |
Dostupnost
| Kód motoru | XU9S |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 3,26 kg |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 200 mm |
|---|---|
| Veličina | MF200 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,268 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 201 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | BE1/5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Kód motoru | XU9S |
|---|---|
| převodovka typ | BE1/5 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Průměr v mm | 200 mm |
Dostupnost