DODGE JOURNEY 2.0 CRD - Přítlačný talíř od 6/2008, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BWD, ECE, velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 241 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 154 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Průměr v mm | 241 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 154 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Průměr v mm | 240 mm |
| Veličina | M240 |
| jen ve spojení s | 881864 ...... |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| spojka | pro vozidla se spojkou s jednou lamelou |
Dostupnost
| Průměr v mm | 241 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 154 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost