NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Přítlačný talíř od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Číslo podvozku (VIN) | WULC22 |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Číslo technické informace | TBFP |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| převodovka typ | RS5W71C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 128 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 202 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,283 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 202 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,072 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 202 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| převodovka typ | RS5W71C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| vnitřní průměr [mm] | 128,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 201,00 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Kód motoru | LD20 |
| převodovka typ | RS5W71C |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Průměr v mm | 200 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost