TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Lamela spojky od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Profil náboje | 19 |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Profil náboje | 19 |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,016 kg |
| Vnější průměr [mm] | 212 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 140 mm |
| Vnější průměr [mm] | 212 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Profil náboje | 19 |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost