PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Lamela spojky od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | 228VTB |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | 228TPS |
| Provedení spojky | torzně odpružený slinutý kotouč |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 280 Nm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,260 kg |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost