PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Lamela spojky od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10416 |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | 228VTB |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10416 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | 228VTB |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10416 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Veličina | 228TPS |
| Provedení spojky | torzně odpružený slinutý kotouč |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 280 Nm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,260 kg |
| Vnější průměr [mm] | 228 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10416 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 228 mm |
Dostupnost