RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Lamela spojky od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Číslo technické informace | TSFA |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Kód motoru | C1E.7.20 |
| převodovka typ | JB0&4,JB1&5 |
| Typ převodovky | čtyřstupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 26 |
| Profil náboje | 20,91 x 20 |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Vnější průměr [mm] | 182 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Profil náboje | 20x22-26N |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Veličina | 180TB |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Profil náboje | 20x21,9-26N |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Veličina | 180 |
| Provedení spojky | tuhý spojkový kotouč s organickým obložením |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 11 130 031 |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | JB0&4,JB1&5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 26 |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 127 mm |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost