CITROËN C15 kombi 1.4 - Lamela spojky od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Kód motoru | XY7 |
| převodovka typ | BT72 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17,4 x 15,2 |
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Vnější průměr [mm] | 182 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Kód motoru | XY7 |
| převodovka typ | BT72 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17,4 x 15,2 |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Vnější průměr [mm] | 182 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| převodovka typ | BT72 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Veličina | 30006z |
| vnitřní průměr [mm] | 127 mm |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Kód motoru | XY7 |
| převodovka typ | BT72 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Profil náboje | 15,3x17,4 - 20N |
| Průměr v mm | 180 mm |
Dostupnost