NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Lamela spojky od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 23,2x25,5-24N |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Veličina | 200TB |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25,5 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25,5 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,816 kg |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | LD20T |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 150 mm |
| Vnější průměr [mm] | 225 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 27 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 25,5 mm |
Dostupnost