AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI - Senzory od 11/2010 do 5/2013, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CJCA, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| uzavírací výstražný kontakt | Výstražný kontakt vyměnit společně s obložením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 315 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| uzavírací výstražný kontakt | Výstražný kontakt vyměnit společně s obložením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24949 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8R0 971 095 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost