BMW 3 kupé (E92) 330 i - Senzory od 9/2007 do 6/2013, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N53 B30 A, kupé
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1110 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 723 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední část vozidla |
|---|---|
| Způsob montáže | slepený |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61130005197 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61138377072 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost