BMW 3 (E90) 330 i - Senzory od 3/2007 do 12/2011, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N52 B30 A, N52 B30 BF, limuzína
| Rok výroby od | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 723 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední část vozidla |
|---|---|
| Způsob montáže | slepený |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61130005197 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61138377072 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost