AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid - Senzory od 9/2018, 1968 ccm, 150 kW, 204 hp, DFBA, DTPA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Blok motoru |
|---|---|
| tlak od | 0,48 bar |
| tlak do | 11 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Kód motoru | DTPA |
|---|---|
| pro OE číslo | 04C 906 060 |
| pro OE číslo | 04C906060C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost