AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Senzory od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Počet vodičů (opravná sada, sada kabelů) | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8DX-200 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8DX-199 999 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
|---|---|
| Počet vodičů (opravná sada, sada kabelů) | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Senzor otáček |
|---|---|
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8Z0 820 535 |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 12 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| verze | OE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| váha [g] | 15 g |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
|---|
Dostupnost