VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) - Senzory od 4/2000 do 5/2001, 3188 ccm, 165 kW, 224 hp, AXJ, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1C-3-437 086 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1C-W-499000 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| pro OE číslo | 191919149E |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 919 149 A |
| pro OE číslo | 1J0919149A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1C-3-437086 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tvar | Tvar L |
| pro číslo výrobku | 83.3191A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 919 149 A |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Tvar | Tvar L |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0919149A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost