VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Senzory od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| pro OE číslo | 191919149E |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357 919 149 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 357919149B |
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149 D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| párová čísla výrobku | 405434 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357 919 149 B |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149 D |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149 D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| párová čísla výrobku | 405434 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-1-529 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost