SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 - Senzory od 9/2002 do 11/2009, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AZL, BBX, limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-6-500001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L-6-125000 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L-6-125 000 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost