DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Senzory od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
| Rok výroby od | 02/2006 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
| Rok výroby od | 02/2006 |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 833 248 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 122,5 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost