AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro - Senzory od 11/2011 do 12/2015, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, kombi
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Modelový rok od | 2012 |
| Počet senzorů | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8K-D-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | startovací baterie |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost