VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Senzory od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 357 919 149 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-TW420 001 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Počet zubů | 15 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-TW420 001 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost