MINI MINI (R50, R53) One - Senzory od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Kód motoru | W 10 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 885 mm |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 1120 mm |
| váha [g] | 60 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 890 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 875 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| uzavírací výstražný kontakt | Výstražný kontakt vyměnit společně s obložením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1139 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| uzavírací výstražný kontakt | Výstražný kontakt vyměnit společně s obložením |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost