PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V - Senzory od 9/2007 do 10/2014, 1598 ccm, 103 kW, 140 hp, 5FT (EP6DT), Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| pro číslo výrobku | 84.399A2 |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24695 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| pro číslo výrobku | 84.399A2 |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost