BMW X3 (E83) xDrive 20 i - Senzory od 9/2008 do 8/2011, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, N46 B20 B, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | N/A |
| Rozměr klíče | N/A |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Exterior Temp Sensor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 65 81 6 905 133 |
|---|---|
| pro OE číslo | 65 81 6 936 953 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| párová čísla výrobku | 2.6500 |
Dostupnost