AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI - Senzory od 9/2009 do 3/2012, 2698 ccm, 140 kW, 190 hp, CAMA, CGKA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| uzavírací výstražný kontakt | Výstražný kontakt vyměnit společně s obložením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
| Velikost závitu | N/A |
| Rozměr klíče | N/A |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | Exterior Temp Sensor |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
|---|---|
| Počet vodičů (opravná sada, sada kabelů) | 3 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost