BMW X1 (E84) sDrive 20 d - Senzory od 3/2010 do 6/2015, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, N47 D20 C, SUV
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední část vozidla |
|---|---|
| Způsob montáže | slepený |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61130005197 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61138377072 |
Dostupnost
| montovaná strana | Předek vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Modelový rok od | 2012 |
| Modelový rok do | 2015 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s montážním nářadím |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost