VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 - Senzory od 12/1995 do 9/2001, 1595 ccm, 74 kW, 100 hp, AEH, AFT, AFX, AKL, APF, AUR, limuzína
| Spojovací technika | 2 x 6,3 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| napětí od [V] | 6 V |
| Napětí do [V] | 24 V |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1996 |
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-Y-502 795 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Počet zubů | 15 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9450 |
|---|---|
| Kód motoru | AEH |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 191919149D |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9944264 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0919149A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357 919 149 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 357919149B |
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet zubů | 15 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Počet zubů | 15 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-1-544 000 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 15 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost