SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI - Senzory od 11/2012 do 8/2018, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CLHB, CXXA, DDYB, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| montovaná strana | startovací baterie |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 11/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| montovaná strana | startovací baterie |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost