SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI - Senzory od 11/2012 do 2/2017, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CJZB, CYVA, kombi
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | Continental |
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2014 |
|---|---|
| Omezení výrobce | HELLA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| montovaná strana | startovací baterie |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 11/2014 |
|---|---|
| Omezení výrobce | HELLA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| montovaná strana | startovací baterie |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost