VW POLO Variant (6V5) 1.6 - Senzory od 5/1997 do 9/2001, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AFT, AKL, APF, AUR, kombi
| pro OE číslo | 357 919 149 B |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149 D |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 872 mm |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 14 |
| tlak od | 0 bar |
| tlak do | 0,30 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 149 D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| párová čísla výrobku | 405434 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15611 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1999 |
| Kód motoru | ARC/AVY |
Dostupnost
| Barva | černá/červená |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-1-544 000 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost