AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI - Senzory od 5/2011 do 9/2018, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CDNB, limuzína
| montovaná strana | Předek vozidla |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Modelový rok od | 2011 |
| Modelový rok do | 2014 |
| Počet senzorů | 4 |
Dostupnost
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | startovací baterie |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost