FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,... - Regulace jízdní dynamiky od 2/2010, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, 198 A3.000, 263 A8.000, 463 46 020, 552 80 444, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 33008 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 775 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36120 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7.06117.08.0 |
|---|---|
| pro OE číslo | 810001989801 |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Lancia |
| Omezení výrobce | Opel |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 838 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Celková délka [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31515 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Celková délka [mm] | 38 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31516 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 520 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1960 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 846 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 730 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s řízením jízdní dynamiky (VDC) |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost