SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 - Regulace jízdní dynamiky od 4/1999 do 5/2007, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, AEG, APK, AQY, AZH, AZJ, kombi
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code II |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ukazatele opotřebení brzdového obložení |
| Celková délka [mm] | 2540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 2500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet vedení | 2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660002 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 927 803 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 7.14059.34.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2004 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1Z-4-000001 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 75 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27,5 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2004 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1Z-4-000001 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 75 mm |
| armatura [mm] | 27,5 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost