AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Regulace jízdní dynamiky od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| pro OE číslo | 1J6 943 021 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 1JE 943 021 |
| pro OE číslo | 1K8 943 021 C |
| Omezení výrobce | VAG |
| pro číslo výrobku | 70660022 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tepelně smršťovací hadicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Zatížitelnost proudem [A] | 9 A |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8D*1*200000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ukazatele opotřebení brzdového obložení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Celková délka [mm] | 1190 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebení |
| párová čísla výrobku | 30122 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| rozdělovač | 3 násobek |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-X-200001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 965 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-X-200001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Spojka/svorka | se šroub.spojkou |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-W-280 001 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Délka kabelu [mm] | 920 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 114 800 0008 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Celková délka [mm] | 1050 mm |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | včetně uzavíracího výstražného kontaktu |
| párová čísla výrobku | 30023 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| uzavírací výstražný kontakt | včetně uzavíracího výstražného kontaktu |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Barva | červená/černá |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 990 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Barva | červená/černá |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code II |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1035 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost