CITROËN XSARA karoserie/kombi 2.0 HDi - Regulace jízdní dynamiky od 9/2000 do 3/2005, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 4545.66 |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka kabelu [mm] | 1015 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4545.46 |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Celková délka [mm] | 820 mm |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 31 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 810 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | K9415902 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4545.66 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1015 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4545.46 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Celková délka [mm] | 820 mm |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 31 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 960 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,131 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 962 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 959,5 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost