AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro - Regulace jízdní dynamiky od 11/2020, 1968 ccm, 147 kW, 200 hp, DTUA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41105 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2021 |
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41105 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2021 |
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41105 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41105 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30146 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30145 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost