MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Regulace jízdní dynamiky od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | F 030152 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 885 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2007 |
| Číslo podvozku (VIN) od | F030152 |
| Číslo podvozku (VIN) do | F134548 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 905 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F030151 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 885 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AMG Signature Series |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 715 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 655 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AMG Signature Series |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1084 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2002 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F030152 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Celková délka [mm] | 950 mm |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30383 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 660 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16886 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | F 030151 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F 030152 |
| Číslo podvozku (VIN) do | F 0134548 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 795 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 841 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1084 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 885 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost