MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) - Regulace jízdní dynamiky od 1/2002 do 2/2008, 2261 ccm, 122 kW, 166 hp, L3-VE, L3C1, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Barva | šedá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1155 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5923004 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Celková délka [mm] | 1025 mm |
| Délka kabelu [mm] | 925 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30933 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,155 kg |
| Délka kabelu [mm] | 825 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADM57123 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 960 mm |
| párová čísla výrobku | J5913002 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5903002 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5933004 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1220 mm |
| párová čísla výrobku | 0900678 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1225 mm |
| párová čísla výrobku | 0900677 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 0900680 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 0900679 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1155 mm |
| armatura [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1155 mm |
| armatura [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost