PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI - Regulace jízdní dynamiky od 9/2005 do 7/2011, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RHR (DW10BTED4), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 951 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 875 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Celková délka [mm] | 990 mm |
| Délka kabelu [mm] | 890 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31197 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Celková délka [mm] | 990 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Délka kabelu [mm] | 890 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31197 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17507 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 940 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 38,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 889 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Volitelné | Ano |
| délka 1 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1010 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4545H3 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 1010 mm |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 38,4 mm |
Dostupnost