BMW X3 (E83) 3.0 d - Regulace jízdní dynamiky od 9/2005 do 8/2008, 2993 ccm, 160 kW, 218 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 680 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva zásuvky | modrá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 840 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 710 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1005 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 827 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 710 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 710 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost