RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) - Regulace jízdní dynamiky od 6/2005 do 10/2007, 1598 ccm, 65 kW, 88 hp, K4M 804, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| verze | IAM |
| párová čísla výrobku | 09001139 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| verze | IAM |
| párová čísla výrobku | 09001138 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 565 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 106102 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 639 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 653 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 23,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 630 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 585 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 735 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 16-14 800 0005 |
Dostupnost