PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Regulace jízdní dynamiky od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 780 mm |
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30793 |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Celková délka [mm] | 770 mm |
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31525 |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 745 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1033 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 13264 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 785 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
| pro organizační číslo do | 13264 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 763 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2013 |
| pro organizační číslo od | 13265 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
| pro organizační číslo do | 13264 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 763 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2013 |
| pro organizační číslo od | 13265 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 13265 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 785 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2009 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4545J8 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Délka kabelu [mm] | 694 mm |
Dostupnost