VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion - Regulace jízdní dynamiky od 11/2003 do 5/2005, 1781 ccm, 125 kW, 170 hp, AWM, limuzína
| pro OE číslo | 1J6 943 021 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 1JE 943 021 |
| pro OE číslo | 1K8 943 021 C |
| Omezení výrobce | VAG |
| pro číslo výrobku | 70660022 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tepelně smršťovací hadicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Zatížitelnost proudem [A] | 9 A |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-3-000 001 |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 960 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| rozdělovač | 3 násobek |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Délka kabelu [mm] | 1120 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 965 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | pro zvláštní vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| rozdělovač | 3 násobek |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code II |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro zvláštní vozidla |
| Délka [mm] | 1025 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů |
| Délka [mm] | 1110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,161 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | pro zvláštní vozidla |
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Délka kabelu [m] | 1,05 m |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-X-338 107 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 70660057 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (automatické) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 995 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 39,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | pro obrněná vozidla |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1012 mm |
| armatura [mm] | 28,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| armatura [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1015 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (automatické) |
Dostupnost