JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Regulace jízdní dynamiky od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1610 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1610 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1850 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,165 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 1850 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1855 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1650 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1850 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1850 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1627 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost