RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) - Regulace jízdní dynamiky od 1/1996 do 3/1999, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, K7M 702, K7M 703, K7M 790, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 4877 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4879 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4879 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | Teves |
| Délka kabelu [mm] | 215 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4879 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | Teves |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 79 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4879 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | Teves |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 661 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| armatura [mm] | 46,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 442 mm |
| armatura [mm] | 46,2 mm |
Dostupnost