RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) - Regulace jízdní dynamiky od 1/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 66 kW, 90 hp, F8Q 784, F8Q 786, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 605 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 679 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 705 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Celková délka [mm] | 705 mm |
| Délka kabelu [mm] | 645 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30307 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Celková délka [mm] | 710 mm |
| Délka kabelu [mm] | 592 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30428 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001287 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001286 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 705 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 293937 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 293936 |
Dostupnost